Get Adobe Flash player
Start

Ogłoszenia powakacyjne dla LSO

Króluj nam Chryste!

Kilka ważnych informacji dla LSO po wakacjach: zmiany godzin zbiórek, msza patronalna, gazeta dla LSO, składki i pielgrzymka...KILKA WAŻNYCH OGŁOSZEŃ PO WAKACJACH DLA LSO!!!

1. ULEGŁY ZMIANIE GODZINY ZBIÓREK FORMACYJNYCH:

W SOBOTY

GODZ. 10.30 – LEKTORZY

GODZ. 11.30 – KANDYDACI NA LEKTORÓW

W ŚRODY

GODZ. 16.00 – MINISTRANCI

GODZ. 17.00 – KANDYDACI NA MINISTRANTÓW

2. W PIĄTEK 18 WRZEŚNIA O GODZ. 18.00 ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTA MSZA ŚW. Z RACJI WSPOMNIENIA NASZEGO ŚW. PATRONA STANISŁAWA KOSTKI. BĘDZIE ONA OFIAROWANA BOGU W INTENCJI WSZYSTKICH MINISTRANTÓW I LEKTORÓW SŁUŻĄCYCH W NASZYM KOŚCIELE. ZAPROŚCIE WASZE RODZINY.

3. ZACHĘCAM BARDZO GORĄCO DO PRENUMERATY SPECJALNEGO MIESIĘCZNIKA DLA LSO. „KnC” Cena rocznej prenumeraty to 55zł. Chętni, którzy się zapiszą i wpłacą będą co miesiąc otrzymywać najnowszy numer. Zapisujemy się u ks. Mariusza.

4. Nasz skarbnik – Michał Brodzik przypomina o wpłacaniu składek miesięcznych na fundusz LSO.

5. ZACHĘCAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PIELGRZYMCE NASZEGO LSO DO GNIEZNA – tam gdzie znaleźć można źródła naszej wiary. W roku 2016 od 14 do 16 kwietnia będziemy obchodzić główne uroczystości 1050 – lecia  polskiego chrześcijaństwa. Dlatego też chcę, abyśmy wspominając chrzest Mieszka I i jego dworu mogli pomodlić się w tych miejscach za Polskę i Polaków Bogu wiernych. Tę pielgrzymkę planujemy podczas ferii zimowych 15-16 lutego 2016r.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 

Statystyka

Odsłon : 1072010