Start Nasze pielgrzymowanie Zaproszenie na pielgrzymkę do Ziemi Świętej

Zaproszenie na pielgrzymkę do Ziemi Świętej

Informacja dla pielgrzymujących do Ziemi Świętej. Od 10 lutego zapraszamy zapisanych na listę do kancelarii parafialnej w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę  w celu wypełnienia umowy – zgłoszenia na pielgrzymkę oraz uiszczenia zaliczki w wysokości 1 000 zł, co należy uczynić do końca miesiąca.


ZIEMIA ŚWIĘTA – SAMARIA (8 dni, samolot)


12 – 19 czerwiec 2020


1 dzień: WARSZAWA – TEL AWIW

Zbiórka w Warszawie na lotnisku Okęcie przy stanowisku Patron Travel o godz. 13.00. Wylot do Tel Awiwu o godz. 15.25. Przylot do Tel Awiwu o godz. 20.15. Przejazd do hotelu w Galilei. Zakwaterowanie. Nocleg.

 

2 dzień: NAZARET – KANA – BANIAS (CEZAREA FILIPOWA)

Śniadanie. Przejazd do Nazaretu: Bazylika Zwiastowania oraz kościół św. Józefa. Wizyta w Kanie Galilejskiej oraz dla małżeństw odnowienie przysięgi małżeńskiej. Przejazd do Banias - pozostałości miasta z czasów Chrystusa z pogańskim sanktuarium boga Pana. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.


3 dzień: J. GALILEJSKIE – KAFARNAUM – TABGA – GÓRA TABOR

Śniadanie. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Następnie wizyta w Kafarnaum i przejazd na Górę Błogosławieństw. Wizyta w Tabga – Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Kościół Prymatu Św. Piotra. Wjazd na G. Tabor – Bazylika Przemienienia. Przejazd do hotelu w Betlejem. Obiadokolacja i nocleg.


4 DZIEŃ: SAMARIA – NABLUS – BETANIA

Śniadanie. Przejazd przez Samarię. Zwiedzanie Sebastii. Postój przy Studni Jakubowej – miejsce spotkania Jezusa z Samarytanką. Wizyta w Betanii, gdzie znajdował się dom Marii, Marty i Łazarza. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.


5 dzień: JEROZOLIMA – BETLEJEM

Śniadanie. Zwiedzanie Starego Miasta w Jerozolimie: Kościół Św. Anny, Konwent Ecce Homo, Droga Krzyżowa (Via Dolorosa) Bazylika Grobu Bożego. Betlejem – wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego, kościele św. Katarzyny, Grocie Św. Hieronima i św. Heleny. Przejazd na Pole Pasterzy. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.


6 dzień: JEROZOLIMA – AIN KAREM

Śniadanie. Panorama Jerozolimy i widok na wzgórze świątynne. Góra Oliwna: miejsce Wniebowstąpienia, Kościół Pater Noster, Dominus Flevit, Ogród Oliwny, Bazylika Agonii. Góra Syjon: Opactwo Zaśnięcia i Wieczernik. Przejazd do Ain Karem: kościół Nawiedzenia i św. Jana Chrzciciela. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.


7 dzień: JERYCHO – MARZE MARTWE – QUMRAN - KASER EL JAHUD

Śniadanie. Przejazd do Jerycha. Wjazd kolejką na Górę Kuszenia i postój przy sykomorze Zacheusza. Kaser El Jahud - odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Postój nad Morzem Martwym. Qumran. Przejazd przez Pustynię Judzką do Betlejem. Obiadokolacja i nocleg.

8 dzień: TEL AWIW – WARSZAWA

Śniadanie. Wyjazd na lotnisko w Tel Awiwie. Wylot do Polski o godz. 11.25. Przylot o godz. 14.20.

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA i GODZINY LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE.

Cena zawiera: przelot samolotem; opłaty lotniskowe; transfery autokarem; 7 noclegów w hotelach 2*/3* (pokoje 2 osobowe); 7 śniadań i 6 obiadokolacji; opiekę przewodnika; ubezpieczenie KL, NNW i chorób przewlekłych; składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (13PLN/os.); podatek VAT.

Cena nie zawiera: biletów wstępu i innych opłat związanych z realizacją programu - 100 USD/os. (płatne kontrahentowi po przylocie); napojów do obiadokolacji; napojów i posiłków na pokładzie samolotu; dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,5% lub 7,5% ceny włączając choroby przewlekłe i nowotworowe); dopłaty do pokoju jednoosobowego (750 PLN) - jedynie po wcześniejszym potwierdzeniu ze strony biura; wydatków osobistych.

UWAGA: Na czas wyjazdu należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki. Paszport nie może zawierać pieczątek m.in. syryjskich, libijskich i libańskich!


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Statystyka

Odsłon : 1321277