Start Ogłoszenia Duszpasterskie Ogłoszenia Duszpasterskie - XIX Niedziela Zwykła 2019.08.11

Ogłoszenia Duszpasterskie - XIX Niedziela Zwykła 2019.08.11

1. Kalendarz liturgiczny na obecny tydzień. W środę przypada wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prb., m., /odpust w Zezulinie  w następną niedzielę – 18 sierpnia/ i  w sobotę Św. Jacka, prb..

2. W czwartek – 15 sierpnia – obchodzić będziemy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Podczas każdej Mszy Św. dokonamy obrzędu poświęcenia wianków ze zbóż, owoców, kwiatów i warzyw. Msze św. będą oprawiane jak w niedziele. W tym dniu odpust w Milejowie i w Puchaczowie.

3. Przypominamy, we wtorek – 13 sierpnia – kolejna Procesja Fatimska. Prowadzącymi będą Członkowie Bractwa Najświętszego Sakramentu. Msza Św. rozpoczynająca Procesję o godz. 1800.

4. Trwa jeszcze Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pamiętajmy o modlitwie  w intencji Pielgrzymów.

5. Skorzystajmy z tygodników katolickich. W NIEDZIELI przeczytajmy: Co powiedział Abp Jędraszewski? Czy należy się bać wątpliwości w wierze? Wiele cudów nad Wisłą – rocznica Bitwy Warszawskiej 1920 r. W GOŚCIU NIEDZIELNYM: Pielgrzym może więcej – o sierpniowym pielgrzymowaniu,   Św. Maksymilian Kolbe – Miał coś z ognia, Do Św. Anny po ratunek – o lubartowskim sanktuarium. Dzisiejszy numer GOŚCIA z płytą CD z pieśniami patriotycznymi i religijnymi Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 

Statystyka

Odsłon : 1100349