Start Ogłoszenia Duszpasterskie Ogłoszenia Duszpasterskie - V Niedziela Zwykła 2019.02.10

Ogłoszenia Duszpasterskie - V Niedziela Zwykła 2019.02.10

1. Zgodnie z kalendarzem liturgicznym w poniedziałek przypada wspomnienie NMP z Lourdes oraz Światowy Dzień Chorych.  Zapraszamy Chorych i Ich Opiekunów na Mszę Św. jutro - 11 lutego o 930 odprawianą w Ich intencji. Parafian prosimy  o pomoc w przywiezieniu Chorych na tę Mszę Św.. W czwartek obchodzić będziemy święto Św. Cyryla, m. i Metodego, bp., patronów Europy.

2. Jeszcze raz podkreślany, zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Jednak w dalszym ciągu oczekujemy na zgłoszenia do odwiedzin w Rodzinach, które z różnych powodów nie mogły się z nami spotkać wcześniej. Znacząca jest bowiem liczba Rodzin, które nie przyjęły nas po kolędzie. Przypominamy, odwiedziny duszpasterskie są potwierdzeniem przynależności do społeczności parafialnej.

3. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby Parafii: bezimiennie 500 zł z Parafii Św. Barbary i 100 zł Kol. Trębaczów. Bóg zapłać za złożone ofiary!

4. Rozpoczęły się ferie, na zajęcia do świetlicy zapraszamy szczególnie dzieci. Świetlica jest otwarta od godz. 1000 do 1400.

5. O czym warto przeczytać w tygodnikach katolickich. W GOŚCIU NIEDZIELNYM: Dlaczego Maryja płakała nad światem, czyli o orędziu Matki Bożej z Akity oraz nadprzyrodzonych wydarzeniach, które towarzyszyły objawieniom przez wiele lat. Misja konsula , czyli o interesach polskich rodzin w zagranicznych realiach.

NIEDZIELA analizuje trudną sytuację chrześcijan na Półwyspie Arabskim i zastanawia się czy wizyta papieża Franciszka w Abu Zabi poprawi ich sytuację. Do Lourdes docierają chorzy z całego świata. Reportaż z duchowej kliniki, którą 161 lat temu założyła Matka Jezusa. Smartfon gromadzi dane o właścicielu lepiej niż służby wywiadowcze, stąd przestroga przed cybernarzędziami, które służą zdobywaniu informacji o nas.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

Statystyka

Odsłon : 1086094