Get Adobe Flash player
Start Ogłoszenia Duszpasterskie Ogłoszenia Duszpasterskie - III Niedziela Wielkanocna 2018.04.15

Ogłoszenia Duszpasterskie - III Niedziela Wielkanocna 2018.04.15

1. Za dwa tygodnie – 29 kwietnia – o godz. 1600 Msza Św. na cmentarzu odprawiana w intencji Tych, Którzy oddali życie w obronie Ojczyzny i Spoczywających na naszym cmentarzu.

2. Dziękujemy za ofiary złożone na nowy konfesjonał : Katolickie Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów 160 zł oraz bezimiennie ze Starej Wsi 150 zł, z ul. Słonecznej 100 zł i ul. Lubelskiej 100 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary!

3. Dzieci chcące śpiewać w scholi zapraszamy w piątki o 1600. Spotkania mają miejsce na nowej plebanii, wejście od Szkoły JAMAHY.

4. Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej zaprasza gimnazjalistów do nauki w Technikum Górniczym i Politechnicznym lub Szkole Branżowej I stopnia. Szkoła kształci w branży elektrycznej, mechanicznej, górniczej. Osoby dorosłe mogą kształcić się na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych. Szczegóły na plakacie lub na stronie www.zsg-leczna.pl

5. Polecamy tygodniki katolickie. W NIEDZIELI warto przeczytać: Papież Benedykt XVI – Rzeźbiarz Bożego Objawienia, W krakowskim domu Matejki, Co Polska zawdzięcza Europie? W GOŚCIU NIEDZIELNYM: Jeszcze Francja nie umarła, Świętość z sąsiedztwa – o najnowszej adhortacji „Cieszcie się i radujcie”, O sprawie reprywatyzacji - Jak naprawić krzywdy?

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

Statystyka

Odsłon : 1059131